Paslaugos

Mobilaus teniso korto nuoma

Siūlome nuomai pilnų matmenų (826 m²) ROME Tennis sistemos teniso kortą, pilnai atitinkanti visus ITF, ATP, WTA, Daviso taurės reikalavimus, jūsų teniso renginiui. Atvežame ir sumontuojame kartu su pastatomu varžyboms skirtu tinklu. 
ROME TENNIS - pirma pasaulyje pilnai mobili teniso danga, debutavusi Nike turnyre "Clash of Champions", 2011 kovo mėnesį.  Oregono universiteto arenoje, tokios žvaigždės kaip Rogeris Federeris, Rafaelis  Nadalis ir Maria Šarapova išbandė teniso dangą. 
Šeši žmonės gali įrengti iki 800m2 teniso kortą per maziau negu 5 valandas. Pasitelkus daugiau personalo tai įmanoma atlikti dar greičiau. Žinoma, tai pat tai galioja ir korto išrinkimui. 

Dirbtinės žolės stadionų, aikštynų ir teniso kortų valymas ir priežiūra

Nuo šiol mūsų kompanija siūlo dirbtinės žolės valymo ir priežiūros paslaugas. Turime visą tam reikalingą įrangą. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
Kreipkites i mus ir mūsų specialistai apžiūrėję Jūsų aikštyną patars kokie priežiūros ar valymo veiksmai turi būti atlikti, kad Jūs galėtumėte džiaugtis savo aikšte ilgus metus.
Mes galime Jums pasiūlyti pastovias valymo ir priežiūros paslaugas pagal individualų aptarnavimo kalendorių, priklausomai nuo Jūsų aikštės tipo bei naudojimosi intensyvumo.

Dangos klojimas, sportinių dangų ir sistemų įrengimas

Pasirinkus tinkamas dangas ar sportines sistemas jas būtina tinkamai pakloti. Patirtis rodo, kad sudėtingų sprendimų objektuose kokybiškai ir laiku atlikti darbus gali tik specializuotos įmonės. Mūsų kompanijos techninis personalas yra įvaldęs kiliminių, PVC bei kaučiuko grindų dangų, parketlenčių bei medinių lentų, laminato, o taip pat pagrindų visoms šioms dangoms, paruošimo techologijų ypatybes. Mes turime patirties ir svarbiausia reikalingos kvalifikacijos instaliuoti medines, gumines bei pvc sportines sistemas, stadionų bėgimo takus, multifunkcines liejamas dangas, teniso kortus, dirbtinės žolės stadionus bei aikšteles. Darbams atlikti naudojame nuosavą, profesionalią, tam skirta įrangą. Kvalifikuoti darbininkai garantuoja savalaikį bei kokybišką darbų atlikimą.